HAKKIMIZDA

Mobilexpress, online ödemeye ilişkin tüm banka, alternatif ödeme sistemi ve ödeme kuruluşları entegrasyonları ve kart saklama, tekrarlayan ödeme, fraud çözümleri gibi katma değerli servislere tek entegrasyon ile erişim sağlayabileceğiniz bir platformdur

2011 yılında kurulan Mobilexpress kredi kartı işlem güvenliğinde dünyanın en yüksek güvenlik standardı olan PCI DSS Level 1 uyumluluk sertifikasına sahiptir. Kurulduğu ilk günden itibaren iş ortaklarına yenilikçi ödeme çözümleri sunan Mobilexpress, 2020 yılı ile birlikte ürün yelpazesini genişleterek, Türkiye’deki tüm ödeme yöntemlerine tek entegrasyon ile ulaşabilmenin yanı sıra farklı ülkelerden milyonlarca kullanıcıyı da iş ortaklarına ulaştıracak yatırımlar yapmaya devam etmektedir.

E-ticaretten sigorta sektörüne, eğitim alanından B2B çözümlerine kadar bir çok sektörün öncü firmalarının ödeme çözümleri alanındaki iş ortağı olan Mobilexpress, iş ortakları ile birlikte çözümlerini ve ürünleri de sürekli olarak geliştirmektedir. Online işlem hacmi ve platformundan saklı kart adedine kadar Türkiye’nin en büyük platformu olan Mobilexpress, siz değerli iş ortaklarının ek taleplerini de en hızlı şekilde teslim edebilecek yetkinliğe sahiptir. Mobilexpress’in tüm altyapısı, ekibi ve paydaşları Türkiye’de bulunmaktadır. Böylece Türkiye’nin verisi Türkiye’de kalır.